İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  3D Max Kursu
  Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırmave oyun üretimi ile ilgilenenler.
  Weeb Akademi
   

  3DS Max kursumuz, özellikle mimar,mimarlık öğrencileri, iç mimarlar ve buna benzer meslekler içindir. 3DS Max kursunun amacı, katılımcıların yapacakları tasarımları, başarılı bir şekilde müşterilerine sunmasını kazandırmaktır. 3DS Max kursunda 3 boyutlu modeller oluşturabilir ve modellerinize hareket vermeyi öğreneceksiniz. Weeb Akademide 3ds max kursu 10 ile 13 hafta süren bir eğitimdir.

  Eğitim eğlenceli ve güzeldi. Çayın saatinde hazır olması ise extra bir durum :)
  Hocamız zaten altın gibi birisidir. Neden mi çünkü sabırlı ve öğretmeye çok gönüllü bir insan. Ben öğretmen olsam çıldırırdım heralde :)
  Autocad ve 3dsmax öğrenmek için araştırmalar yaparken weeb akademi tarafından uygun fiyata kurslarımız var diyince merak ettim görüştük ne ara kayıt oldum hatırlamıyorum bir baktım dersteyim. ilk günü kaçırsam da diğer günler dersler çok güzel ve sıcak bir ortam içinde arkadaşça ve sıkı bir eğitimle kursu tamamladık.
  Emeği geçen bütün arkadaşlarıma ve hocamıza sonsuz sevgi ve saygılarımla...
  Haydar ASLAN

  Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın