İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  Autocad Nedir ?
  Özellikle mimari alanda kullanılan autocad makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknikerler peyzaj uygulaması yapan herkesin kullandığı gelişmiş bir bilgisayar programıdır.
  Weeb Akademi


  İş hayatında karşınıza çıkabilecek uygulamaları Autocad Eğitiminde göreceksiniz, bu eğitim kapsamında 2D/3D modelleme ve çizim tekniklerini öğreneceksiniz. Autocad kursu için önemli olan tasarım yeteneğinizi geliştirmektir. Weeb Akademide aldığınız eğitimle iş hayatınızı daha iyi bir Seviyeye taşıya bilirsiniz ve yeni iş olanaklarına kavuşa bilirsiniz. Autocad kursu 10 ile 13 hafta sürer ve haftada bir günlük bir eğitimdir, hafta içi yoğun bir ödev siz demiyle çalişilır.

  Ben şimdiye kadar şantiyelerde inşaat teknikerliği yapıyodum. çektiğim sıkıntıları, autocad veya 3ds max çizimi kullanan arkadaşların çekmediğini ve daha fazla para kazandıklarını gördüm ve autocad bilgim olduğu için 3ds max e başlamaya karar verdim. çevremin tavsiyesi üzerine weeb akademiye başladım. VOLKAN hocamında mükkemmel anlatım tarzıyla artık masabaşı çalışmaya hazır olduğumu hissediyorum. sınıf ortamıda bi okadar güzeldi. hiç bi kursa bu kadar isteyerek gitmedim. bize emek veren herkese teşekkürler.

  Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın