İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  Autocad Nedir ?

  Özellikle mimari alanda kullanılan autocad makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknikerler peyzaj uygulaması yapan herkesin kullandığı gelişmiş bir bilgisayar programıdır.
  Weeb Akademi

  AutoCad Kursunda Cad/Cam programlarının kullanım ve modelleme prensiplerini öğrenecek ve birbirlerine çok yakın olduğu için, herhangi bir Cad programının teknoloji ile gerçekleştirebileceğinizi göreceksiniz. AutoCad Kursu tüm 2D/3D çizim ve modelleme öğrenmek isteyenler için 40 ders saati Eğitim 40 ders saati uygulama, toplam 80 saatlik bir eğitimdir. Weeb Akademide bu AutoCad kursu 10 ile 13 hafta içeresinde bir kurum sertifikasıyla tamamlanır. Weeb Akademide aldığınız AutoCad kursuyla yeni iş olanaklarına kavuşabilirsiniz. Aydos AutoCad Kursu

   

  Benim adım Fuat Demir autocad kursu için Weeb akademiyi seçtiğim için doğru bir karar verdiğimi kursu bitirdiğimde çok iyi anladım gerek kurs yetkililerin davranış ve yaklaşımları gerek se konusuna hakim Hazar hocamız sayesinde öğrencisi olduğum kurstan bu gün itibariyle ayrılıyorum. autocad programına gerçekten hakim oldum tüm detayları hocamız gösterdi konuları anlamayışlarımızda ve örnek çizimleri yapamayışımızdaki sabırlı davranışları öğrencilerin kendilerine güven oluşturmaları konusunda çok önemli bir davranıştı derslerde konulardan kopmamazıza ve ilgili olmamıza katkıda bulundu . Ben kendimi yeterli olarak görüyor katılacak diğer ögrenci adaylarına Weeb akademiyi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
  Fuat Demir

  Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

  Örnek Çalışmalar

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın