İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  Autocad Nedir ? Özellikle mimari alanda kullanılan autocad makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknikerler peyzaj uygulaması yapan herkesin kullandığı gelişmiş bir bilgisayar programıdır.
  Weeb Akademi

  AutoCad Kursu tasarım yeteneğinizi geliştirmek için önemlidir. Esenyalı AutoCad kursunda  2D/3D modelleme ve çizim yapılışı öğrenilir. CAD/CAM programlarının kullanılışı ve modellemesi birbirine çok yakın olduğundan, başka bir CAD programının kullanılışını ve teknoloji ile birleştirmesini öğreneceksiniz. Farkı CAD programlarını da kolayca çözebilirsiniz. Weeb Akademide alacağınız AutoCad kursuda CAD programlarıyla sizin düşüncelerinizi hayata geçirmek için bir araçtır. Esenyalı AutoCad kursu ile yeni bir iş hayatına kavuşa bilir veya devam eden iş hayatınızda daha iyi bir seviyeye gelebilirsiniz. Weeb Akademi AutoCad Kursu sizi 2010 - 2014 Academic sürümleri ile sizi yeni bir iş hayatına hazırlıyor.
  Daha öncede Autocad dersine gelmişdim, gayet keyifli bir eğitim aldık, o günkü keyifden dedik Max'de gelelim.... Bütün bu süreç zarfında Volkan hocanın anlatımlarından ve uzmanlığından bende bir şeyler öğrendiğim için keyifliyim. Dersi eğlenceli kılma yetisinden de ziyade, kendini ve yaptığı işi sevdirebilen bu güzel insan nerdeyse bende oradayım diyebiliyorum. Teşekkürler, daha nice projelerde görüşmek üzere :D Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

  Örnek Çalışmalar

   

   

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın