İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  3D Max Kursu

  Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler.
  Weeb Akademi

  3DS Max kursuna tüm 3 boyutlu tasarımla uğraşmak isteyenler katıla bilir. 3DS Max Kursunda mimarların, mühendislerin, reklamcıların ve filmcilerin uğraştığı 3 boyutlu modelleme programını öğrenirsiniz. 3DS Max kursunda modellerinize hareket vermeyi ve çeşitli sunumlarla modellerinize zenginleştirmeyi öğrenirsiniz. 3DS Max kursu freelance çalışmak isteyenler içinde fırsatlar yaratan bir eğitimdir. Bulunduğunuz iş hayatında katkı sağlayan 3DS Max kursu 80 saatlik bir eğitimdir. Weeb Akademide 10 ile 13 hafta süren bu eğitim bir kurumsal sertifika ile tamamlanır. Bu süreç sonunda kendilerini hala yetersiz hız eden katılımcılarımız, eğer fazla ders devamsızlığı yoksa bu eğitime tekrar üretseniz katılma imkanı sunulur. Gözdağı 3DS Max kursu.

   

  Eğitim eğlenceli ve güzeldi. Çayın saatinde hazır olması ise extra bir durum :)
  Hocamız zaten altın gibi birisidir. Neden mi çünkü sabırlı ve öğretmeye çok gönüllü bir insan. Ben öğretmen olsam çıldırırdım heralde :)
  Autocad ve 3dsmax öğrenmek için araştırmalar yaparken weeb akademi tarafından uygun fiyata kurslarımız var diyince merak ettim görüştük ne ara kayıt oldum hatırlamıyorum bir baktım dersteyim. ilk günü kaçırsam da diğer günler dersler çok güzel ve sıcak bir ortam içinde arkadaşça ve sıkı bir eğitimle kursu tamamladık.
  Emeği geçen bütün arkadaşlarıma ve hocamıza sonsuz sevgi ve saygılarımla...
  Haydar ASLAN Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın