İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  Weeb Akademiyi seçen değerli öğrencilerimizin

  bizim için bırakmış olduğu yorumlar...

  Onlar Başardı, Şimdi Sıra Sizde...
   

  Eğitimleri Biten Weeb Akademi Öğrencilerinin Yorumlarına Göz Atın 

   

   

  weebakademi eğitim merkezinde autocad/3dsmax/solidworks  eğitimi alarak aklımdaki düşünceleri hayata geçirmemde büyük yardımı dokunan başta hazar hocamız ve volkan hocamızın yardımları sayesinde kendime olan güvenim artarak mesleki hayatımda kendimi geliştirmemde çok büyük yardımları oldu 

  yardımlarından dolayı hazar hocamıza ve tüm weebakademi  öğretmenlerine teşekkür ederim. yasin uluköylü

   

  Benim adım Fuat Demir autocad kursu için  Weeb akademiyi seçtiğim için doğru bir karar verdiğimi kursu bitirdiğimde çok iyi anladım gerek kurs yetkililerin davranış ve yaklaşımları gerek se konusuna hakim Hazar hocamız sayesinde öğrencisi olduğum kurstan bu gün itibariyle ayrılıyorum. autocad programına gerçekten hakim oldum tüm detayları hocamız gösterdi konuları anlamayışlarımızda ve örnek çizimleri yapamayışımızdaki sabırlı davranışları öğrencilerin kendilerine güven oluşturmaları konusunda çok önemli bir davranıştı derslerde konulardan kopmamazıza ve ilgili olmamıza katkıda bulundu . Ben kendimi yeterli olarak görüyor katılacak diğer ögrenci adaylarına Weeb akademiyi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

  Fuat Demir

   

  weeb akademi ailesine 3 d max kursuyla başladım . Bir çok kurstan  daha deneyimli ve daha çok bilgili bir kurs hocam volkan hocadan hem hayat dersi hemde 3d max  dersi aldım  kendimi çok şansllı hissediyorum. Böyle bi aile üyesi olduğum içinde kendimden gurur duyuyorum.

   

  HANİ OLURYA İNSANIN BAĞZEN HAYATINDA BİTAKIM ÇÖZÜMLER GEREKİR İŞTE BENİM İÇİN WEEB AKADEMİ BU ÇÖZÜME ULAŞABİLMEMİN EN BAŞARILI YOLUYDU BEN 26 YAŞINDAYIM İLKOKUL MEZUNU VE KENDİ İŞİMLE URAŞIYORUM BURAYA İLK GELDİĞİMDE KENDİ KENDİME ACABA YAPABİLECEKMİYİM OLURMU DİYE SORULARIM VARDI ANCAK İLK DERSE GİRDİĞİMDE VOLKAN HOCAMINDA YAKLASIMI İLE BÜTÜN SORULARI EGALE ETTİM VE KENDİME GÜVENİM TAM OLARAK YERİNE GELDİ SUNU SÖYLEMELİYİM İNSANIN BİR HEDEFİ VAR İSE O İNSANIN İHTİYACI OLAN TEK ŞEY AZİM VE DÜZGÜN BİRR KURUM DESTEĞİDİR VE BEN BAŞARDIM HEM WEEB AKADEMİ HEM VOLKAN HOCAM VE BÜTÜN EMEĞİ GEÇEN ARKADASLARIMA COK TEŞEKKÜR EDERİM.SAYGILARIMLA (KadirÇİÇEK)

   

  buraya ilk geldiğimde ney nasıl olacak ne öğreteck diye kafam karmakarışıktı ama volkan hocamızın güleryüzlülüğü espirili anlatışıyla  bişeyler öğrenceğimi anladım kendi kendime dedim ki iyi ki gelmişim artık weeb akademi sayasinde para kazanmış olçam ve zamn geçtikçe başarılarım kademe kademe artıyordu bazı kişilerden iş alıyordum ve volkan hocamın sayesin weeb akademinin sayesinde başarılı bir hayatım oldu WEEB AKADEMİYE ÇOOOKK TEŞEKKÜR EDERİM :)

   

  3 dmax kursuna gelmeden önce çok zorlanacağımı düşünüyordum.Hocamızın desteği ile bu işin üstesinden geldiğimi düşünüyourum.Volkan hoca gerçekten bu işin ehli hem ders anlatımı hemde başarma yolundaki bize verdiği telkinlerle bize bu işi kavrattı.İnşallah meslek hayatımızda&nbsnbsp;başarının ön ayağı olur.

   

  ÖNCELİKLE İYİ GÜNLER VOLKAN HACAMA .BEN WEEBAKADEMİYE BAŞLARKEN SORU İŞARETLERİYLE BAŞLADIM MESLEK HAYATIMDA ŞU ANDA YÜZDE YEMİŞİNİ  YENMİŞ DURUMDAYIM.TEŞERÜRLERWEEBAKADEMİYE VE VOLKAN HOCAMABUNU SONDERSİMDE DİLE GETİRİYORUM.

   

  Ben şimdiye kadar şantiyelerde inşaat teknikerliği yapıyodum. çektiğim sıkıntıları, autocad veya 3ds max çizimi kullanan arkadaşların çekmediğini ve daha fazla para kazandıklarını gördüm ve autocad bilgim olduğu için 3ds max e başlamaya karar verdim. çevremin tavsiyesi üzerine weeb akademiye başladım. VOLKAN hocamında mükkemmel anlatım tarzıyla artık masabaşı çalışmaya hazır olduğumu hissediyorum. sınıf ortamıda bi okadar güzeldi. hiç bi kursa bu kadar isteyerek gitmedim. bize emek veren herkese teşekkürler.

   

   

   

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın