İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  SolidW orks Kursu Güzelyalı

  YETKİLİ EĞİTİM MERKEZİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

  EĞİTİMDE UZMAN KADROMUZLA
  SİZDE ALDIĞINIZ EĞİTİMLE FARK YARATIN..

  SolidWorks Kursu
  Solid Works kursu, genel bir bakış ile tasarım dünyasında gelişen teknoloji ile hız kazanan iş yaşamına ayak uydurmak için kullanımı kolay, güvenilir ve Windows için hazırlanmış üç boyutlu tasarım programıdır.
  Weeb Akademi

  Güzelyalı SolidWorks kursu , her türlü üç boyutlu ürün tasarımında kullanıcının bilgisayarın kolaylıklarını kullanarak hızlı bir şekilde çizim yapmasını sağlar.
  SolidWorks “ Smart Mate ” (Akıllı Montaj) uygulamaları ile son derece hızlı montaj yapılmasını sağlar. Bunun dışında sac parçaların açılımını yaparak uzama miktarları hesaplanabilir.
  Güzelyalı Ayrıca katı objeler kullanılarak kesme, yırtma veya şekillendirme işlemleri yapılabilmektedir. WEEB AKADEMİ

  UZMAN EĞİTİM KADROSUYLA WEEB AKADEMİ  Solidworks programı makina, mobilya, otomasyon, mekatronik, plastik-saç kalıpçılığı, endüstriyel ürün tasarımı gibi alanlarda oldukça yaygın kullanımı olan bir programdır. Güzelyalı Bir çok üniversite, meslek yüksek okulu, teknik lise mezunları ve 3 boyutlu katı model çizimine ihtiyaç duyulan mesleklerde çalışanlar solidworks kursuna katılabilir. Weeb Akademi Solid Works Yetkili Eğitim Merkezidir.EĞİTİMDE ÖNCÜ Güzelyalı WEEB AKADEM

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın