İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  Web Tasarım Kursu'na web projeleri geliştirmek isteyen, var olan sitelerine yenilik katmak isteyen, şahsına veya şirketine web sayfası yapmak isteyenler.
   

  Kurumsal veya Şahsı Websayfası yapabilmeyi isteyen herkes Web Tasarım Kursu ala bilir. Web Tasarım Kursunda daha görsel ve kullanışlı hale getirilmesini ve projelerinizin web yoluyla tanıltılmasını öğrenirsiniz. Weeb Akademide bu eğitim 10 ile 13 haftalık bir süreçtir. Kurslarımız 0'dan başlar ve eğitim sonunda iyi bir düzeyde kendiniz websayfaları yapabilirsiniz.

   Herşey şirketimize aldığımız üretim programının içinde satınalma formu oluşturmak istememle başladı. Ama sonunda şirketin web sitesini yaptım. Hem de güzel oldu.

  Volkan hocanın dersi hem eğlenceli hem heyecan verici gelişmelere hep açık.

  Ders bitince kendinizi iyi hissediyorsunuz; sabah 6.30da işe gitmek için kalkıp, kurstan sonra gece 10.00da eve dönseniz bile.

  Sonuçlar gayet hızlı oluşuyor, öyle saatlerce boş geçen kurslara hepimiz gitmişizdir. Volkan hocanın dersindeyse daha ilk günden ortaya birşeyler çıkmaya başlıyor. 

  Teşekkür ederiz hocam size ders öğretmede, dersi eğlenceli hale getirmede, hatta günlük stresimizden kurtulmada toplam 99 puan veriyorum. (not kırmak zevkliymiş, eh sizden öğrendim^^)

  Bengisu 

   

  Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın