İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  Yazılım Uzmanlığı
  Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) .Net platformunda C# program lama dili ile yazılım geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır.
  Weeb Akademi

   

  Yazılım uzmanlığı kursu tüm katılımcıların iş hayatına atıldıktan sonra proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir. Web Yazılım Uzmanlığı eğitimi, bilişim sektöründe kendisini geliştirerek, sektöre kazandırılması prensibini esas almaktadır. Weeb Akademide, Web tabanlı uygulamalar üzerinde uzmanlaşmak isteyen kişiler katılabilir. Web Yazılım Uzmanlığı Eğitiminden sonra kendini yeterli görmeyen öğrencilerimiz, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar edebilirler.

  buraya ilk geldiğimde ney nasıl olacak ne öğreteck diye kafam karmakarışıktı ama volkan hocamızın güleryüzlülüğü espirili anlatışıyla  bişeyler öğrenceğimi anladım kendi kendime dedim ki iyi ki gelmişim artık weeb akademi sayasinde para kazanmış olçam ve zamn geçtikçe başarılarım kademe kademe artıyordu bazı kişilerden iş alıyordum ve volkan hocamın sayesin weeb akademinin sayesinde başarılı bir hayatım oldu WEEB AKADEMİYE ÇOOOKK TEŞEKKÜR EDERİM :)

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın