İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
   

  Yazılım Uzmanlığı Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) .Net platformunda C# program lama dili ile yazılım geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır.
  Weeb Akademi
   

  Dudullu Yazılım kursu en uzun süren eğitimimizdir, bu eğitim 6 aya kadar süre bilir. Yazılım kursu sonunda katılımcılarımız iş hayatında proje üretebilecek seviyeye geleceklerini hedeflenmektedir. 

  Yazılım kursu sonunda katılımcılarımız kendilerini hala yetersiz hissettikleri taktirde, bu eğitimi ücretsiz tekrarlama imkanı sunulur. Weeb Akademide alınan hangi Eğitim olursa olsun öğrenme garantilidir.

   

  İLETİŞİM: 0216 / 3908831

  Merhabalar, Weeb Akademi'yi internet ortamında buldum. İlk başlarda aşırı endişelerim vardı. Sayın Volkan SERBEST hocamızla tanıştıktan sonra endişelerim ortadan kalktı.Yazılım Kursu ile beraber başladık eğitimlere.Yazılım kursu hala devam ediyor, ilk geldiğim günden bugüne o kadar değişim gördüm ki kendimde "İyi ki Weeb Akademi"deyim diyorum. Daha sonra Volkan hocamız beni kollarının arasına alarak HTML kursuna da katılmamı önerdi. Katıldım.HTML bilgim olduğunu düşünüyordum,fakat yanılmışım. Volkan hocamız sayesinde şuanda HTML,CSS konularına daha çok hakimim.Ayrıca şuanda 3d Max ile eğitimi alıyorum.Weeb Akademi ve Volkan hocamız olduğu sürece eğitimlere de devam edeceğim. Weeb Akademi benim için hayatımın dönüm noktası oldu.Benim geleceğimi değiştirdiği için ona buradan saygılarımı yolluyor,teşekkür ediyorum.İyi ki tanımışım sizleri. Herkese Weeb akademi'yi tavsiye ediyorum. Söylenecek o kadar çok şey var ki,bunlar yanında çerez.Son olarak İyi ki varsın Volkan Hocam!.

  Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

   
   

  Referanslarımız  Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın