İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 

SEO Kursu

Weeb Akademi'den alacağınız Seo eğitimi ile arama motorlarına yönelik iyileştirme ve optimizasyon çalışmaları yapmayı öğreneceksiniz. Weeb Admin yönetim panelinde kullanıcı hesabı oluşturarak, Seo modülleri üzerinden örnek çalışmalar yapabileceksiniz. Var olan web sitenizi sağlıklı bir şekilde, arama motorlarında, üst sıraya çıkartma metodları sayesinde sizlere daha çok kişinin ulaşmasını sağlaya bileceksiniz.

Weeb Akademi

SEO Kursu, Doğru uygulanmış bir SEO ile arama motorlarında üst sıralara yerleşebilir, daha çok ve daha doğru kullanıcıya ulaşıp internette rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Marka bilinirliğinizi artıracak bu eğitim sonunda reklam dünyasının son dönemlerdeki en popüler uygulamasına hakim olacaksınız.
SEO Kursu, Piyasada son dönemlerde yaygınlaşan SEO hakkındaki yanlış ve doğru yöntemleri tanıyacaksınız. Anahtar kelimeleri etkili bir biçimde kullanıp SEO hakkında yapılmaması gerekenleri de öğreneceksiniz. Böylece internet ortamındaki aramalarda bilinirliğinizi artırarak sitenizin ön sıralarda yer almasını sağlayacaksınız.
SEO Kursu, sonunda katılımcılarımız iş hayatında proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir.
SEO Kursu, sonunda katılımcılarımız kendilerini yeterli seviyede görmedikleri taktirde, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar etme imkanları bulunmaktadır.

SEO Kursu Eğitimine Kimler Katılmalı ?
SEO Kursu'na sahip olduğu web sitelerini daha üst sıralara taşımak ve optimize etmek isteyenler bu işi meslek haline getirmek isteyenler,
SEO Kursu'na bilişim sektöründeki firmaların çeşitli departmanlarında Seo Uzmanı/ Web Arayüz Geliştirme Uzmanı olarak kariyer yapmak isteyenler,

SEO Kursu'na freelance çalışmak isteyenler, özel kurslarda eğitmen olarak çalışmak isteyenler katılmalıdır.
 

İş Olanakları

SEO Uzmanı Olmak İsteyenler
Web Sitesini Üst Sıralara Taşımak İsteyenler
Daha Çok Müşteriye Ulaşmak İsteyenler
Kendisini Geliştirmek İsteyenler
Web Tasarım Uzmanları
İnternet üzerinden Para Kazanmak isteyenler
Yeni bir iş sahibi olmak isteyenler
 
 

Soru & Cevap

 • EĞİTİM SONUNDA WEB SİTEM ARAMA MOTORLARINDA ÜST SIRALARA ÇIKABİLECEK Mİ?

  Weeb Akademi'den alacağınız Seo eğitiminden sonra, öğrendiğiniz bilgileri kurallara uygun bir şekilde uygulamanız ve güncellemeleri yapmanız gerekiyor. Bu uygulamalardan sonra Web Siteniz zaman içinde üst sıralara çıkacaktır.
 • KURS SONUNDA KENDİMİ YETERSİZ HİSSEDERSEM NE OLUR?

  Kurs bittikten sonra Öğrenci başarılarını ölçen online sistemimiz Matric üzerinden devamsızlık ve ödev yapıp yapmama durumunuza bakılacaktır. Eğer ödevlerinizi yapmış ve çok fazlada bir devamsızlığınız yoksa açılacak olan diğer grubumuzda ücretsiz eğitim alma hakkınız vardır.
 • SEO EĞİTİMİNE KATILMAK İÇİN WEB TASARIM BİLMEM GEREKİYOR MU?

  Seo eğitiminde amaç, var olan bir web sitesini arama motorlarında üst sıraya çıkartmaktır. Bu nedenle Seo eğitimine katılmadan önce Web Tasarım eğitimi almanız öğrenmeniz açısından daha sağlıklı olacaktır.
 • EĞITIM SÜRESI NE KADAR?

  Haftada tek gün dört saat olan SEO kursumuzun eğitim süresi 4 ile 6 hafta arasında değişmektedir.
 • HAFTADA TEK GÜNLÜK BİR EĞİTİM YETERLİ Mİ?

  Yaptığımız araştırmalar sonucunda en iyi öğrenme şeklinin haftada tek gün olduğu ortaya çıkmıştır. Öğrencilerimize teorik ve uygulamalı olarak verilen dört saatlik eğitim sonucunda derste işlenilen konuyla ilgili proje ödevleri verilir. Bu ödevler sayesinde asıl öğrenme gerçekleşmiş olur. Ödevlerle tekrarlanmayan konularda sağlıklı ve kalıcı bir öğrenme gerçekleşmiş olmaz. Ayrıca herkesin çalıştığını ve okuduğunu düşünürsek bu yoğun hayat temposunda hafta da birkaç günlük kursa kimse yeteri kadar önem veremeyecektir.
 • EĞITIM SONUNDA İŞ OLANAKLARI SUNUYOR MUSUNUZ ?

  Weeb olarak eğitim kısmımızdan farklı birde web site ve yazılımda yaptığımızdan birçok firmayla bağlantımız vardır. Bu nedenle personel arayışı olduğunda bizlerle iletişime geçmektedirler. Bizler de bu bilgileri Matric sistemi üzerinden öğrencilerimizle paylaşmaktayız. Bağlantımız olmayan birçok firma da bizlerle bağlantıya geçip personel aradıkları bilgilerini veriyorlar.Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar Yalnız son yıllarda yapılan "İŞ GARANTİSİ" kampanyalarının hüsranla sonuçlandığını görmekteyiz. Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar. Birbirleriyle anlaşmış olan şirketlere sizi gönderip kısa süreli çalıştırmak yerine daha uygun fiyatlarda ve daha kaliteli eğitim vererek iş bulmanızı kolaylaştırır. Daha önce eğitim almış binlerce öğrencimiz şu anda kendisine uygun işletmelerde çalışmaktadır. Öğrencilerimiz menüsünü tıklayarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz
 

Referanslarımız

 

Weeb Admin Demo İçerik

 


Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın