İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 

HTML5 Programlama Eğitimi

HTML5 Programlama Eğitiminin Konusu

Weeb Akademi

HTML5 Programlama Kursu daha esnek ve zengin içerikli internet uygulamaları geliştirmek isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim programıdır.
HTML5 Programlama Kursu eğitim programı boyunca dinamik web ve grafik ara yüzü deneyimi katılımcılara kazandırılmaktadır.
HTML5 Programlama Kursu sonunda öğrencilerimizin iş hayatında proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir.
HTML5 Programlama Kursu sonunda öğrencilerimiz kendilerini yeterli seviyede görmedikleri taktirde, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar etme imkanları bulunmaktadır.
HTML5 Programlama Eğitimine Kimler Katılmalı ?
HTML5 Programlama Kursu'na tüm firmaların yazılım departmanlarında web yazılım uzmanı ve arayüz geliştirme uzmanı olarak çalişanlar / çalışmak isteyenler,
HTML5 Programlama Kursu'na HTML5 kullanarak web uygulamaları geliştirmek isteyenler,
HTML5 Programlama Kursu'na bilişim sektöründeki firmaların çeşitli departmanlarında Web Yazılım Uzmanı/ Web Arayüz Geliştirme Uzmanı olarak kariyer yapmak isteyenler,
HTML5 Programlama Kursu'na Freelance çalışarak web uygulamaları geliştirmek isteyenler.

HTML5 Programlama Eğitimine Katılım Şartı Varmı ?

HTML5 Programlama Kursu'na temel bilgisayar kullanım becerisi olan herkes katılabilir.

İş Olanakları

Web Tasarım Uzmanları
Grafik Tasarım Uzmanları
Yeni bir iş sahibi olmak isteyenler
 
 

Soru & Cevap

  • EĞITIM SÜRESI NE KADAR?

    Eğitim Süreleri Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayın .
  • EĞITIM ÜCRETLERI VE ÖDEME ŞEKLI

    Eğitim ücretleri eğitim aldığınız alanda yapılacak ders saati üzerinden hesablanır. Grub eğitimleri özel eğitimlere göre fiyat konusunda daha uygundur, özel eğitimler birebir olarak kursiyerimize uygun saatlerde yapılmaktadır. Grub eğitimlerinde çeşitli zamanlarda ve toplu olarak geldiğinizde özel indirimler uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Eğitim Ücretlerini Elden Taksit şeklinde yada Kredi Kartı Kullanarak Ödeyebilirsiniz.
  • EĞITIM SONUNDA İŞ OLANAKLARI SUNUYOR MUSUNUZ ?

    Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar Yalnız son yıllarda yapılan "İŞ GARANTİSİ" kampanyalarının hüsranla sonuçlandığını görmekteyiz. Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar. Birbirleriyle anlaşmış olan şirketlere sizi gönderip kısa süreli çalıştırmak yerine daha uygun fiyatlarda ve daha kaliteli eğitim vererek iş bulmanızı kolaylaştırır. Daha önce eğitim almış binlerce öğrencimiz şu anda kendisine uygun işletmelerde çalışmaktadır. Öğrencilerimiz menüsünü tıklayarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
 
 

Weeb Akademi

Weeb Akademi
Eğitimlerimiz Öğrenme Garantili

Weeb Akademi eğitimleriniz bittiğinde başarı oranınız ortalamanın altında kaldığında ücretsiz eğitim tekrarı yapabilirsiniz.
Weeb Akademi'den mezun olabilmeniz için eğitim sonunda yapılan sınavlardan gecer not almalısınız.

Mobil Uygulamarımız

Siz de mobil uygulamarımızı indirin, 10 % 'a kadar indirim kazanın.Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın