İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 

MS Sql Eğitimleri

SQL Server ile İlişkisel Veri Tabanı Uzmanlığı Eğitiminin Konusu

Weeb Akademi

SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu Microsoft SQL Server üzerinde T-SQL dili ile geliştirme yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış içeriğe sahip bir eğitim programıdır.
SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu boyunca SQL Server üzerinde ilişkisel veritabanı sistemlerini tasarlama, kurma, yönetme, güvenli hale getirme işlemleri yapısal sorgu dili aracılığı ile detaylı bir şekilde ele alınarak katılımcılara aktarılmaktadır.
SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu sonunda öğrencilerimizin iş hayatında proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir.
SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu sonunda öğrencilerimiz kendilerini yeterli seviyede görmedikleri taktirde, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar etme imkanları bulunmaktadır.

SQL Server ile İlişkisel Veri Tabanı Uzmanlığı Eğitimine Kimler Katılmalı ?

SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu'na tüm firmaların yazılım departmanlarında veritabanı uzmanı olarak çalışanlar / çalışmak isteyenler, SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu'na SQL Server üzerinde Veri Tabanı Yönetimi (SQL) kullanarak geliştirme yapmak isteyenler,
SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu'na bilişim sektöründeki firmaların çeşitli departmanlarında Veri Tabanı Uzmanı olarak kariyer yapmak isteyenler.


SQL Server ile İlişkisel Veri Tabanı Uzmanlığı Eğitimine Katılım Şartı Varmı ?

SQL Server Veritabanı Uzmanlığı Kursu'na temel bilgisayar kullanım becerisi olan herkes katılabilir.

İş Olanakları

Yazılım Firmaları
Firmaların Bilgi İşlem Bölümleri
Kendi Yazılımlarını Hazırlamak isteyenler
 
 

Soru & Cevap

  • EĞITIM SÜRESI NE KADAR?

    Eğitim Süreleri Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayın .
  • EĞITIM ÜCRETLERI VE ÖDEME ŞEKLI

    Eğitim ücretleri eğitim aldığınız alanda yapılacak ders saati üzerinden hesablanır. Grub eğitimleri özel eğitimlere göre fiyat konusunda daha uygundur, özel eğitimler birebir olarak kursiyerimize uygun saatlerde yapılmaktadır. Grub eğitimlerinde çeşitli zamanlarda ve toplu olarak geldiğinizde özel indirimler uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Eğitim Ücretlerini Elden Taksit şeklinde yada Kredi Kartı Kullanarak Ödeyebilirsiniz.
  • EĞITIM SONUNDA İŞ OLANAKLARI SUNUYOR MUSUNUZ ?

    Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar Yalnız son yıllarda yapılan "İŞ GARANTİSİ" kampanyalarının hüsranla sonuçlandığını görmekteyiz. Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar. Birbirleriyle anlaşmış olan şirketlere sizi gönderip kısa süreli çalıştırmak yerine daha uygun fiyatlarda ve daha kaliteli eğitim vererek iş bulmanızı kolaylaştırır. Daha önce eğitim almış binlerce öğrencimiz şu anda kendisine uygun işletmelerde çalışmaktadır. Öğrencilerimiz menüsünü tıklayarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
 

Referanslarımız

 

Weeb Akademi

Weeb Akademi
Eğitimlerimiz Öğrenme Garantili

Weeb Akademi eğitimleriniz bittiğinde başarı oranınız ortalamanın altında kaldığında ücretsiz eğitim tekrarı yapabilirsiniz.
Weeb Akademi'den mezun olabilmeniz için eğitim sonunda yapılan sınavlardan gecer not almalısınız.

Mobil Uygulamarımız

Siz de mobil uygulamarımızı indirin, 10 % 'a kadar indirim kazanın.



Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın