İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 
Weeb Akademi

Weeb Akademi

Weeb Akademi meslek hayatında kendini geliştirmek isteyen bireyler için doğru bir adres.

Murat KöK ihtiyaç akademi / kurucu

Weeb Akademi 5 yılı aşan Eğitim faaliyetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli öğrencileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Eğitim konusunda yanınızda olan uzman kadroya sahip olan Dershanemiz;
Temel bilgisayar eğitimleri, ofis programları, Autocad ve CAD çizim programları, 3ds Max Design 3d Görsel Tasarım programları solid works Web tasarım ve grafik tasarım eğitimleriyle siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir.
Weeb Akademi çağdaş, yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, günün gereklerine ayak uyduran, kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirmek ve bu bireylere etkin eğitim hizmetleri sunmayı ilke edinmiş bir eğitim kurumudur.
Butik bir dershane olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede eğitim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Matric otomasyonu kendi bünyesinden geliştirmiş eğitim alanında Türkiye'nin en iyi öğrenci ve dershane yönetim sistemi haline getirmiştir.
İstanbul/pendik ve Kadıköy de bulunan merkez eğitim binamız bilgi teknolojileri eğitimlerine uygun dizayn edilmiş 200 kişilik bir kapasiteye sahiptir, çok yakında franchise sistemiyle Weeb Akademi kalitesinde eğitim tüm Türkiye de hizmet vermeye başlayacaktır. Weeb Akademi Weeb Group Kuruluşudur.
Weeb Akademi 01.10.2014 Tarihi itibariyle İstanbul / Kadıköy şubesiyle de sizlere hizmet vermeye başlamıştır. http://kadikoy.weebakademi.com/

Verdiğimiz Eğitimler

Autocad 2d / 3d
3ds Max Design
Bilgisayar İşletmenlik
Web - Grafik Tasarım
Yazılım - Diğer


Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın