İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | |
 

Yazılım Uzmanlığı

Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) .Net platformunda C# program lama dili ile yazılım geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Weeb Akademi

Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) boyunca C# ve .Net'in her bir konusu detaylı bir şekilde ele alınarak Yazılım Uzmanı adaylarına proje bazlı olarak aktarılmaktadır. Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) sonunda öğrencilerimizin iş hayatında proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir. Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) sonunda öğrencilerimiz kendi lerini yeterli seviyede görmedikleri taktirde, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar etme imkanları bulunmaktadır.

İş Olanakları

Yazılım Firmaları
Firmaların Bilgi İşlem Bölümleri
Kendi Yazılımlarını Hazırlamak isteyenler
 
 

Soru & Cevap

  • EĞITIM SÜRESI NE KADAR?

    Eğitim Süreleri Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayın .
  • EĞITIM ÜCRETLERI VE ÖDEME ŞEKLI

    Eğitim ücretleri eğitim aldığınız alanda yapılacak ders saati üzerinden hesablanır. Grub eğitimleri özel eğitimlere göre fiyat konusunda daha uygundur, özel eğitimler birebir olarak kursiyerimize uygun saatlerde yapılmaktadır. Grub eğitimlerinde çeşitli zamanlarda ve toplu olarak geldiğinizde özel indirimler uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Eğitim Ücretlerini Elden Taksit şeklinde yada Kredi Kartı Kullanarak Ödeyebilirsiniz. İsterseniz Kampayalarımız Hakkında Danışmanımız sizi arayıp bilgilendirebilir. Lütfen Tıklayınız.
  • EĞITIM SONUNDA İŞ OLANAKLARI SUNUYOR MUSUNUZ ?

    Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar Yalnız son yıllarda yapılan "İŞ GARANTİSİ" kampanyalarının hüsranla sonuçlandığını görmekteyiz. Weeb Akademi size iş garantisini verdiği eğitim kalitesiyle sunar. Birbirleriyle anlaşmış olan şirketlere sizi gönderip kısa süreli çalıştırmak yerine daha uygun fiyatlarda ve daha kaliteli eğitim vererek iş bulmanızı kolaylaştırır. Daha önce eğitim almış binlerce öğrencimiz şu anda kendisine uygun işletmelerde çalışmaktadır. Öğrencilerimiz menüsünü tıklayarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
 

Referanslarımız

 

Weeb Akademi

Weeb Akademi
Eğitimlerimiz Öğrenme Garantili

Weeb Akademi eğitimleriniz bittiğinde başarı oranınız ortalamanın altında kaldığında ücretsiz eğitim tekrarı yapabilirsiniz.
Weeb Akademi'den mezun olabilmeniz için eğitim sonunda yapılan sınavlardan gecer not almalısınız.

Mobil Uygulamarımız

Siz de mobil uygulamarımızı indirin, 10 % 'a kadar indirim kazanın.Facebook Sayfamıza gitmek için TıklayınTwitter Sayfamıza gitmek için Tıklayın